Програма
Голяма сцена
Януари
18
19.00
Казимир и Каролине или И любовта никога не спира
Казимир и Каролине или И любовта никога не спира
автор: Йодьон Фон Хорват
сцена: Голяма сцена
Режисьор: Крис Шарков
Сценография: Илияна Кънчева
Музика: Георги Георгиев
Превод: Владко Мурдаров

Участват: Любен Кънев, Дайана Михайлова, Кадри Хабил, Венцислав Петков, Александър Узунов, Йовко Кънев, Ясена Господинова, Кристиана Ценкова, Евгения Явашева, Ивайло Спасимиров
Януари
21
19.00
Редки тъпанари
Редки тъпанари
сцена: Голяма сцена
Режисьор: Теди Москов

Участват: Мая Новоселска, Роберт Янакиев, Йосиф Шамли, Дайана Михайлова, Ясена Господинова, Александър Узунов, Ивайло Спасимиров, Петя Венелинова, Александър Сано-Среброто, Явор Бахаров
Януари
22
19.00
Бурунданга
Бурунданга
автор: Жорди Галсеран, Превод: Нева Мичева
сцена: Камерна зала
Режисьор и продуцент: Ивайло Ненов
Композитор: Пламен Мирчев - Мирона
Ас. режисьор: Веселин Тотев

Участват: Ясена Господинова, Дайана Михайлова, Ивайло Спасимиров, Кадри Хабил, Любомир Кънев
Януари
23
19.00
ТАРТЮФ - гостува Театър "Българска армия"
ТАРТЮФ - гостува Театър "Българска армия"
автор: Жан Батист Молиер
сцена: Голяма сцена
Постановка: Красимир Спасов
Сценография и костюми: Нина Пашова
Музика: Андрей Дреников

Участват: Веселин Ранков, Гергана Плетньова, Иван Радоев, Гергана Данданова, Евелин Костова, Симеон Дамянов, Тигран Торосян, Владислав Виолинов, Луизабел Николова, Асен Кобиларов, Меглена Караламбова, Калин Иванов
Януари
24
19.00
Сблъсък
Сблъсък
автор: Магда Борисова
сцена: Голяма сцена
Режисьор: Орлин Дяков

Участват: Татяна Цветкова, Ралица Константинова
Януари
25
19.00
Легло за трима
Легло за трима
автор: Орлин Дяков
сцена: Камерна зала
Авторски спектакъл: Орлин Дяков
Сценография: Веселин Николов
Костюми: Виолета Радкова

Участват: Николай Урумов, Венцислав Петков, Любомир Кънев, Александър Узунов, Дайана Михайлова, Мариана Крумова, Косьо Станев, Йовко Кънев
Януари
27
19.00
Казимир и Каролине или И любовта никога не спира
Казимир и Каролине или И любовта никога не спира
автор: Йодьон Фон Хорват
сцена: Голяма сцена
Режисьор: Крис Шарков
Сценография: Илияна Кънчева
Музика: Георги Георгиев
Превод: Владко Мурдаров

Участват: Любен Кънев, Дайана Михайлова, Кадри Хабил, Венцислав Петков, Александър Узунов, Йовко Кънев, Ясена Господинова, Кристиана Ценкова, Евгения Явашева, Ивайло Спасимиров
Януари
29
19.00
Любов с гръмотевици
Любов с гръмотевици
автор: Кен Лудвиг
сцена: Голяма сцена
Постановка и режисура: Орлин Дяков
Сценография и костюми: Виолета Радкова

Участват: Христо Гърбов, Петя Венелинова, Дайана Михайлова, Мариана Крумова, Ивайло Спасимиров, Ясена Господинова, Йовко Кънев, Любомир Кънев
Февруари
01
19.00
Казимир и Каролине или И любовта никога не спира
Казимир и Каролине или И любовта никога не спира
автор: Йодьон Фон Хорват
сцена: Голяма сцена
Режисьор: Крис Шарков
Сценография: Илияна Кънчева
Музика: Георги Георгиев
Превод: Владко Мурдаров

Участват: Любен Кънев, Дайана Михайлова, Кадри Хабил, Венцислав Петков, Александър Узунов, Йовко Кънев, Ясена Господинова, Кристиана Ценкова, Евгения Явашева, Ивайло Спасимиров
Февруари
07
19.00
Мъжете предпочитат да излъжат - гостува ДТ "Невена Коканова", Ямбол
Мъжете предпочитат да излъжат - гостува ДТ "Невена Коканова", Ямбол
автор: Ерик Асус
сцена: Голяма сцена
Режисьор: Владимир Петков
Сценография: Жанета Иванова

Участват: Йоана Буковска - Давидова, Цветелина Кънева-Терзиан, Георги Ружичка, Яна Бобева, Анатолий Ставрев, Галина Иванова, Волен Митев, Мария Панайотова
Февруари
11
19.00
Коя гад изяде кашкавала
Коя гад изяде кашкавала
автор: вдъхновен от филми на Еторе Скола/Сценична адаптация Симон Шварц и Теди Москов
сцена: Голяма сцена
Режисьор: Теди Москов
Сценография: Николай Николов
Костюмограф: Свила Величкова
Музика: Антони Дончев

Участват: Мая Новоселска, Валентин Танев, Дайана Михайлова, Кристиана Ценкова, Петя Венелинова, Ясена Господинова, Александър Узунов, Ивайло Спасимиров, Кадри Хабил, Любомир Кънев, Никола Додов
Февруари
18
19.00
Ще ти разкажа за Америка - гостува Театър "Васил Друмев", Шумен
Ще ти разкажа за Америка - гостува Театър "Васил Друмев", Шумен
автор: Димитър Маринов
сцена: Голяма сцена
Режисьор: Димитър Димитров

Участват: Красимир Ранков, Мария Статулова, Стефани Лечева, Валентин Василев, Марина Мозжухина, Веселин Борисов, Микаела Берчева
Февруари
21
19.00
Сблъсък
Сблъсък
автор: Магда Борисова
сцена: Голяма сцена
Режисьор: Орлин Дяков

Участват: Татяна Цветкова, Ралица Константинова
Февруари
22
19.00
Легло за трима
Легло за трима
автор: Орлин Дяков
сцена: Камерна зала
Авторски спектакъл: Орлин Дяков
Сценография: Веселин Николов
Костюми: Виолета Радкова

Участват: Николай Урумов, Венцислав Петков, Любомир Кънев, Александър Узунов, Дайана Михайлова, Мариана Крумова, Косьо Станев, Йовко Кънев
Февруари
25
19.00
Швейк - гостува ТБА
Швейк - гостува ТБА
автор: Юрий Дачев по мотиви от романа
сцена: Голяма сцена
Постановка: Бина Харалампиева
Сценография и костюми: Петя Стойкова
Музика: Мартин Каров
Фотограф: Симон Варсано

Участват: Герасим Георгиев - Геро, Валентин Танев
Февруари
27
19.00
Да минеш под дъгата - гостува ДТ "Адриана Будевска", Бургас
Да минеш под дъгата - гостува ДТ "Адриана Будевска", Бургас
автор: Питър Куилтър
сцена: Голяма сцена
Постановка: Борислав Чакринов

Участват: Асен Лозанов, Веселин Плачков, Тони Димитрова